Naprawa serwisowa laptopów

jest dla nas czystą przyjemnością. Znajdziesz tu wsparcie dla każdego rodzaju i marki mobilnego komputera.
Laptopy – przenośne komputery, które zrewolucjonizowały świat.

Jakie naprawy laptopów wykonujemy?

Specjalnością naszego serwisu jest odzyskiwanie danych z laptopów, których nie ma możliwości uruchomienia oraz laptopów częściowo uszkodzonych. Jeżeli Wasze urządzenie nie włącza się, a na dysku pozostały cenne dane, koniecznie zgłoście się z tym do nas. Gwarantujemy bezpieczne odzyskiwanie danych, zapewniając jednocześnie 100% poufności. Ale to nie wszystkie usługi, znajdujące się w asortymencie serwisu.
Naprawa matryc – odklejone lub pęknięte matryce w laptopach to nic nadzwyczajnego. Niestety takie uszkodzenie skutecznie utrudnia, a czasami uniemożliwia dalszą pracę na urządzeniu. Aby temu zaradzić prosimy zgłosić się do nas. Nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają usunąć pęknięcie na matrycy bez dużych wydatków.
Wyłamane zawiasy pokrywy laptopa – kolejna często spotykana usterka. Szczególnie narażone są na nią laptopy często transportowane i otwierane. Uszkodzone zawiasy w laptopie to jednak nie koniec świata. Posiadając właściwe narzędzia i dostęp do wszystkich części zamiennych, naprawa zawiasów w laptopie nie zajmie więcej niż 10 minut.
Zalany laptop – połączenie wody i elektroniki nie jest najlepszym z możliwych. Pomimo tego, wbrew naszym zamiarom czasami do tego dochodzi. Regularnie serwisujemy laptopy po zalaniu. W 95% wszystkich przypadków udaje się przywrócić je do życia i zapewnić tak samo wydajną pracę bez utraty jakichkolwiek danych. Pozostałe 5% to laptopy na tyle leciwe, że koszt naprawy może przekroczyć wartość komputera.

Naprawa serwisowa laptopów

to dla nas sama frajda, zajmujemy się tym hobbystycznie i zarazem jest to nasza praca.
Usuwanie wirusów – każdy, kto korzysta z laptopa wie, że jednym z największych zagrożeń są wirusy. Ściągane nieświadomie z sieci i wgrywane przez podłączenie sprzętu USB. W każdym przypadku mogą wyrządzić sporo szkód. Mogą, ale nie muszą, o ile waszym laptopem zajmie się nasz serwis komputerowy.
Przekonaj się jak skuteczne, tanie i szybkie są nasze usługi. Skontaktuj się z nami, aby wycenić naprawę laptopa i zarezerwować termin jej przeprowadzenia.

Naprawa laptopów i netbooków.

O laptopach i netbookach wiemy wszystko.

Doskonale znamy ich budowę, możliwości, słabe i mocne strony. Pozwala nam to w krótkim czasie zdiagnozować przyczynę usterki oraz trwale ją wyeliminować. Każdego dnia naprawiamy kilka laptopów znanych i mniej znanych firm. W zdecydowanej większości przypadków operacja kończy się sukcesem – laptop ponownie zaczyna służyć właścicielom.
Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas serwis naprawy laptopów i netbooków miały najlepsze ceny. Aby tak się stało, uzyskaliśmy najkorzystniejsze ceny na części zamienne, a także samodzielnie wykonujemy odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci i pendrive.
W naszym serwisie laptopów i netbooków można zamówić kompleksową naprawę komputera, połączoną ze sprawdzeniem stanu zabezpieczeń antywirusowych oraz aktualizacją oprogramowania i systemu operacyjnego. Wszystkim użytkownikom przenośnych komputerów szczególnie polecamy następujące usługi.

Optymalizacja plików systemowych

optymalizacja plików systemowychczynność polegająca na poprawie wydajności działania, poprzez zwolnienie pamięci, usunięcie pamięciożernych procesów, a także wnikliwe przeanalizowanie wszystkich zainstalowanych aplikacji.

Czyszczenie netbooków

czyszczenie laptpopówprzegrzewające się notebooki to normalna sprawa. Kurz i inne zanieczyszczenia zbierające się pod obudową skutecznie osłabiają moc procesora, znajdując odzwierciedlenie w wolnej pracy, zawieszaniu się i braku stabilności.

Odzyskiwanie danych

odzyskiwanie danychutrata ważnych plików z komputera mogła spotkać każdego z nas. Kiedy poszukiwania w koszu nie przynoszą rezultatów, niezbędna jest pomoc specjalistów. Wiemy jak i skąd wyciągnąć pliki, które przestały istnieć na dysku. Być może zajmie to trochę czasu, ale wynik jest zawsze jeden – pozytywny.

Serwis laptopów

Zapraszamy wszystkich Państwo do korzystania z usług. Istniejący od kilkunastu lat serwis komputerów i laptopów proponuje najwyższej jakości usługi serwisowe i informatyczne. Oprócz usuwania typowych dla laptopów i netbooków usterek, zajmujemy się również wszystkim co związane z branżą informatyczną. Od pomocy w budowaniu sieci lokalnych, poprzez podłączanie i konfigurowanie komputerów, drukarek i innych urządzeń, aż po szkolenia z obsługi komputerów, oprogramowania i inne czynności związane z laptopami.
Co załatwisz w serwisie laptopów i notebooków w Warszawie?

• Naprawa serwisowa laptopów, netbook i komputerów stacjonarnych
• Naprawisz laptopy, które przestały działać po zalaniu
• Wymienisz uszkodzone matryce i pokrywy
• Zamówisz czyszczenie klawiatury, oraz wymianę uszkodzonych i wytartych klawiszy
• Oczyścisz wentylator laptopa, usuwając przyczynę przegrzewania
• Zamówisz nową baterię, dzięki której będziesz pracował dłużej i wygodniej
• Zainstalujesz nowy, lepszy program antywirusowy
• Zaktualizujesz system operacyjny na bezpieczniejszy
• Poznasz triki ułatwiające pracę na komputerze
• Zamienisz małą pamięć RAM na większą
• Zmodernizujesz kartę graficzną
• Skonfigurujesz dostęp do sieci bezprzewodowych
• Nauczysz się samodzielnie przyspieszać komputer
• Oraz wiele innych, każdemu potrzebnych czynności

Naprawiając laptopy i netbooki, zawsze indywidualnie podchodzimy do problemów naszych klientów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, dając możliwość dokonania najlepszego wyboru. Zdajemy sobie sprawę z tego, że serwisowanie komputerów nie zawsze ma uzasadnienie – szczególnie w przypadku starszych urządzeń. Tym z Państwa, którzy zdecydują się na wymianę starego laptopa na nowy, bezpłatnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, oraz pomożemy w uzyskaniu korzystnych rabatów w sklepach komputerowych.

Odzyskiwanie danych i naprawa laptopów.

Udział laptopów na rynku komputerów jest coraz większy. Rosnący popyt na urządzenia przenośne jest wynikiem coraz większych możliwości, zwiększającym się wyborze urządzeń, a także potrzebie posiadania wygodnego i kompaktowego komputera, odpowiedniego do pracy w domu i podróży. Laptopy i netbooki idealnie sprawdzają się w tej roli.
Nie można jednak zapominać, że intensywne korzystanie jest zazwyczaj przyczyną większości awarii i usterek. Można je wyeliminować, na czas wykonując pełen serwis laptopów. Czynność ta obejmuje sprawdzanie zabezpieczeń, monitorowanie pracy każdego z podzespołów (procesor, płyta główna, karty pamięci, dyski), a także niezbędnym dla zachowania odpowiedniej temperatury czyszczeniu wentylatorów. Są to podstawowe czynności, konieczne do długiego i bezawaryjnego użytkowania komputerów osobistych – laptopów oraz netbooków.

Ile trwa naprawa laptopów?

W większości przypadków pełen serwis komputerów nie przekracza 24 do 48 godzin. Ostateczny czas wykonania usługi zależny jest od kilku czynników – ilości zleceń, stanu komputera, dostępności ewentualnych części zamiennych oraz akceptacji przez Klienta kosztów usługi.

Czy serwis jest objęty gwarancją?

Oczywiście że tak – wszystko co wykonujemy z Państwa laptopami i notebookami jest chronione kilkumiesięczną gwarancją. Gwarancja jest udzielana na piśmie i mówi o tym, że pojawienie się tej samej usterki po jej wcześniejszym naprawieniu, będzie skutkowało jej ponownym usunięciem wyłącznie na koszt serwisu.

Czy odzyskiwanie danych jest bezpieczne?

Wszystko co związane z naprawą laptopów niesie za sobą pewne ryzyko. Jednak w przypadku usługi odzyskiwania danych zostało ono ograniczone do kilku promili. Odzyskiwaniem danych z uszkodzonych laptopów zajmujemy się w kontrolowanych warunkach laboratorium komputerowego. Daje to pewność że w trakcie prac nie dojdzie do żadnych sytuacji, mogących wpłynąć na pogorszenie się sprawności urządzenia.

Comments are closed.

Naprawalaptopa.Net